Penktadienis mūsų gimnazijoje buvo kupinas spalvų, geros nuotaikos ir bendrystės!
Mokiniai aktyviai įsitraukė į „Spalvų dieną“ ir pasipuošė savo klasėms skirtomis spalvomis: 💚💙🤍
Džiaugiamės kūrybiškumu, šypsenomis ir puikia atmosfera mokykloje.

Penktadienis mūsų gimnazijoje buvo kupinas spalvų, geros nuotaikos ir bendrystės!
Mokiniai aktyviai įsitraukė į „Spalvų dieną“ ir pasipuošė savo klasėms skirtomis spalvomis: 💚💙🤍
Džiaugiamės kūrybiškumu, šypsenomis ir puikia atmosfera mokykloje.
