Merkinės darželio priešmokyklinės grupės vaikams gegužės 19 diena buvo ypatinga. Jie keliavo į Alytaus miesto teatrą ir stebėjo spektaklį “Kupriukas muzikantas”. Po spektaklio vyko į “Triušiukų rojų”. Maitino, glostė, laikė ant rankų švelniakailius ilgaausius. O kiek įspūdžių vaikams buvo po šios išvykos!
