Gegužės 11 dieną gimnazijoje buvo vykdomas mokinių fizinio parengtumo testavimas pagal Generolo Povilo Plechavičiaus fizinio parengtumo ženklo programą, bendradarbiaujant su Lietuvos sporto universitetu.
Testavimo metu mokiniai atliko įvairias fizines užduotis, skirtas įvertinti jų ištvermę, jėgą, greitumą bei bendrą fizinį pasirengimą. Dalyvavusieji turėjo galimybę pasitikrinti savo fizines galimybes, išsikelti asmeninius tikslus ir skatinti aktyvų bei sveiką gyvenimo būdą.
