Gegužės 13 dieną 3 klasės mokiniai turėjo išskirtinę galimybę apsilankyti Kauno zoologijos sode, kur ne tik apžiūrėjo ekspozicijas, bet ir dalyvavo įdomioje ir turiningoje veikloje „Baimių edukacija“. Susipažino su gyvūnais, kurie daugeliui be reikalo kelia baimę. Buvo smagu! Ši išvyka ne tik praturtino mokinių gamtos pažinimo žinias, bet ir suteikė daug įspūdžių bei emocijų. Mokiniai džiaugėsi galimybe stebėti gyvūnus gyvai, o ne tik iš vadovėlių ar nuotraukų.
