Menu Close

„Eksperimentuok, tyrinėk, mąstyk“

Gegužės 8 dieną Varėnos „Ryto“ progimnazijoje vyko rajoninė jaunųjų mokslininkų konferencija – konkursas „Eksperimentuok, tyrinėk, mąstyk“! Džiaugiamės, kad renginyje dalyvavo ir savo atliktus tyrimus pristatė 2 ir 4 klasės mokiniai (mokytoja Rasa Alekšiūnienė). Antrokai pristatė tyrimą „Žiedų dulkės: kas slypi jų viduje?“, o ketvirtokai – „Lėčiau yra saugiau“. Dar smagiau, kad abi komandos pelnė prizines vietas: antrokai iškovojo II vietą, ketvirtokai – III vietą. Didžiuojamės smalsiais, kūrybiškais jaunaisiais tyrėjais! Už pagalbą, vertingus patarimus ir nuolatinį palaikymą labai dėkojame biologijos mokytojai Ingai Viltrakienei.

Skip to content