Gegužės 15 dieną 7 klasės mokinė Rusnė Verseckaitė dalyvavo Lietuvos moksleivių technologijų olimpiadoje. Dalyvaudama olimpiadoje mokinė turėjo galimybę kūrybiškai pritaikyti turimas žinias, išbandyti save naujoje aplinkoje, įgyti vertingos patirties bei stiprinti pasitikėjimą savo gebėjimais. Tokia veikla skatina mokinių iniciatyvumą, kūrybiškumą ir motyvaciją tobulėti. Mokytoja Marytė Padalskienė.
Lietuvos moksleivių technologijų olimpiada