Birželio 1 dieną mes, Ig klasės mokiniai, turėjome progą pabūti mokytojais ir pravesti 2 matematikos pamokas 5 ir 6 klasės mokiniams. Sugalvojome daug užduočių ir matematinių žaidimų. Vaikai, dirbdami komandose, atliko užduotis greičiui, žaidė bingo, kahoot, ieškojo klaidų veiksmuose, atliko kūrybinę užduotį. Mes labai džiaugiamės, kad turėjome tokią galimybę pabūti mokytojais ir matyti vaikų šypsenas.
Gabija, Austėja, Gustė ir Vakaris
