Mes, 8 klasės mokiniai, gegužės 28 d. vykome į Vilnių. Išvykome į energetikos ir technikos muziejų, kuris paliko mūsų atmintyje daug prisiminimų ir įdomybių. Tada dalis mūsų keliavome į pabėgimo kambarį, kuris truputį mus nuliūdino dėl kelių netikėtumų pabaigoje. Bet vis tiek mes niekada jo nepamiršime, nes tai mus suartino ir privertė logiškai mąstyti. Kita dalis mūsų keliavo į važinėtis kartingais. Mes manome, kad tai buvo viena smagiausių išvykų, nes galėjome patirti tikrą greitį bei adrenalino pojūtį. Visi bandėme pasiekti geriausią rezultatą ir aplenkti savo draugus. Po važinėjimo dalijomės įspūdžiais ir aptarinėjome, kam sekėsi geriausiai, kas pavyko geriausiai ir ar norėtume ateityje dar kartą tai kartoti.
Dominyka Bakanauskaitė ir Miglė Baranauskaitė
