Menu Close

Išvyka

IIg. klasės mokiniai dalyvavo Kultūros paso edukacijoje „Vilniaus vikingų laivas“! ⚓

Tai buvo ne tik įdomi pažintis su IX–XI a. baltų kultūra, bet ir tikra kelionė laiku. Mokiniai sužinojo apie Baltijos jūros prekybos kelius, senųjų genčių kasdienį gyvenimą, papročius bei karybą, apžiūrėjo istorinių daiktų rekonstrukcijas ir galėjo juos išbandyti patys.

Didžiausią įspūdį paliko plaukimas vikingų laivu. Kelionės metu netrūko gerų emocijų, atradimų ir smagių iššūkių.

 

Skip to content