Penktadienį mūsų darželyje vyko nuotaikinga ir smagi šventė – Vaikų Velykėlės. Į svečius atkeliavo Velykų Bobutė su staigmenomis, į salę prišokavo daug kiškučių. Skambėjo eilėraščiai apie pavasarį, atbundančią gamtą, Velykas. Vaikai linksmai žaidė įvairius žaidimus, rideno margučius. Po linksmų žaidimų visi sulaukė siurprizų. Šventės akimirkos buvo kupinos šypsenų, draugiškumo ir džiaugsmo.
