Menu Close

Paskutinis skambutis

Gegužės 27-ąją gimnazijoje nuaidėjo paskutinis skambutis, paskelbęs simbolinę mokyklinio etapo pabaigą dar vienai abiturientų laidai. Ši diena buvo kupina jautrių akimirkų, šypsenų ir šiek tiek nostalgijos. Į iškilmingą šventę pačius vyriausiuosius gimnazistus, nešinus gėlėmis, atlydėjo patys mažiausieji – pirmokėliai. Renginys prasidėjo vienijančia akimirka: visa bendruomenė ir svečiai kartu sugiedojo „Tautišką giesmę“. Vėliau sceną perėmė šventės vedėjai – IIIg klasės mokiniai, kurie nuoširdžiai dirigavo visai renginio eigai. Sveikinimo ir drąsinančių žodžių ateičiai abiturientams negailėjo garbūs svečiai. Iškilmingą žodį tarė: tarė Merkio gimnazijos direktorė Gidita Benkienė, Varėnos rajono savivaldybės vice meras Alvydas Verbickas, Merkinės seniūnas Gintautas Tebėra ir bažnytinės teisės daktaras Robertas Rumšas. „Paskutinis skambutis – tai ne pabaiga, o drąsi pradžia,“ – ši mintis lydėjo visus linkėjimus, skatinusius abiturientus sėkmingai įveikti artėjančius egzaminus ir atrasti savo tikrąjį kelią. Linkime dvyliktokams lengvų egzaminų ir vėjo sparnuose!

Mokytojo Vytauto Černiausko ir IIIg klasės gimnazistės Editos Marcinonytės pagautos foto akimirkos.

Skip to content