Menu Close

„Mokomės gamtoje“

Kai vasara beldžiasi į duris, smagiausia mokytis…gamtoje. Birželio 3 d. visi pradinių klasių mokinukai iškeliavo į turistinę išvyką „Mokomės gamtoje“ prie Nemuno. Eidami stebėjo ir grožėjosi gamta, tyrinėjo medžius ir krūmus, klausėsi paukštelių giesmių. Įsikūrę miško aikštelėje pasistiprino sumuštiniais ir dalyvavo sportinėse varžybose, žaidė kvadratą, traukė virvę. O kai pakvipo laužo dūmais, puolė  kepti ant laužo lašinius, duoną, zefyrus. Pasisėmę žinių iš gamtos ir kupini puikių įspūdžių keliavo į namus.

Skip to content