Menu Close

Draugiškos tinklinio varžybos

Gegužės 14 dieną mūsų gimnazijoje vyko draugiškos tinklinio varžybos su Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinės mokyklos mokiniais.

Renginys buvo skirtas psichoaktyvių medžiagų prevencijai, skatinant jaunimą rinktis aktyvų, sveiką ir prasmingą laisvalaikį. Sportas dar kartą įrodė, kad bendrystė, komandiškumas ir gera nuotaika gali tapti puikia motyvacija stiprinti ne tik fizinę, bet ir emocinę sveikatą.

Varžybų metu netrūko azarto, palaikymo šūksnių ir draugiškų emocijų. Džiaugiamės galėję kartu praleisti laiką, užmegzti naujas pažintis bei stiprinti bendradarbiavimą tarp mokyklų.

Dėkojame visiems dalyviams, mokytojams ir sirgaliams už puikią atmosferą bei aktyvų įsitraukimą! 🌟

Skip to content