Balandžio 24 d. Gustė Žemčiūgaitė, Ig kl., dalyvavo 58-ojo Jaunųjų filologų konkurso respublikiniame etape, kur pristatė savo kalbos tiriamąjį darbą apie dvikalbystės grėsmę lietuvių kalbai ir merkiniškių požiūrį į šią problemą. Patekusi į tokį rimtą konkursą, Gustė išklausė komisijos narių prof. dr. Jolantos Zabarskaitės ir doc. dr. Mariaus Smetonos pastabų bei komentarų ir sužinojo savo darbo stipriąsias bei silpnąsias puses.
Pasisėmusi idėjų ir motyvacijos tolesniems tyrinėjimams Gustė ketina ir kitąmet grįžti į konkursą.
Mokytoja Rita Černiauskienė
Fotografijoje Gustė ir profesorė dr. Jolanta Zabarskaitė
