Menu Close

Dviejų dienų žygis

Balandžio 18-19 dienomis mes, gimnazijos DofE komandos ,,Zefyrai” nariai, išsiruošėme į bandomąjį dviejų dienų žygį. Tai buvo mūsų pačių suplanuotas, žemėlapyje nubraižytas, kompasu vedamas, 24 kilometrų ilgio maršrutas, kuris parodė mums gražiuosius Dzūkijos miškus. Išbandėme ne tik savo orientavimosi įgūdžius, bet ir nakvynę šaltą naktį palapinėse. Taip ruošiamės mūsų laukiančiam iššūkiui ir vis labiau formuojamės kaip komanda.

Skip to content